Praca jako doradca Podziel się

  • Proszę o kontakt
  • Data publikacji: Kwiecień 5, 2019
    • Lublin, Poland

FundacjaPomagamy_pl jest organizatorem ogólnopolskiego programu
edukacji i wsparcia dla osób poszkodowanych w wypadkach i
pokrzywdzonych przez instytucje finansowe.

W związku z intensywnym rozwojem działalności i rozszerzaniem
zasięgu programu, poszukujemy osoby na terenie całego kraju na
stanowisko:

DORADCA DS. OSÓB POSZKODOWANYCH I POKRZYWDZONYCH

PRZEZ INSTYTUCJE UBEZPIECZENIOWE I FINANSOWE

OCZEKUJEMY:

- komunikatywności

- empatii

- mile widziane doświadczenie w branży odszkodowawczej,
ubezpieczeniowej lub finansowej

ZADANIA:

- nawiązywanie kontaktu z osobami poszkodowanymi i pokrzywdzonymi przez
instytucje finansowe i ubezpieczeniowe

- informowanie o założeniach programu edukacji i wsparcia dla osób
poszkodowanych i pokrzywdzonych

- współpraca z pozostałymi działami fundacji

OFERUJEMY:

- udział w ambitnym i ciekawym przedsięwzięciu

- możliwości rozwoju zawodowego

- atrakcyjne wynagrodzenie

- możliwości uzyskania dodatkowego zarobku

Dane kontaktowe:
+48 570 419 041
info@pewop.pl

Ważne informacje

  • Ogłoszenia przed publikacją zatwierdza moderator.
  • Ogłoszenia napisane łamaną polszczyzną lub nie zgodne z prawem nie będą publikowane!
  • Bądź czujny - superokazje to często próby oszustwa!
  • Brak zdjęcia lub zdjęcia z internetu mogą sugerować, że sprzedawany przedmiot nie koniecznie jest w stanie w jakim oferuje go sprzedawca!
  • Nie płać za przesyłkę z góry - zawsze ryzykujesz, że kupionego przedmiotu nigdy nie dostaniesz!
  • Nasz serwis nie pośredniczy i nie ponosi odpowiedzialności za żadne transkacje!

Dodawaj darmowe ogłoszenia związane z Lublinem i przeglądaj darmowe ogłoszenia w Lublinie.